Olomouc

23:46:00

Jo, tak do Olomouce jsem se fakt chtěla podívat už hrozně dlouho. Ale nebyl to jeden z takových těch racionálních snů, jakože třeba člověk chce do Londýna a do Paříže, protože je to tam fakt krásný a všichni tam jezdí. Kdepak, já si prostě jednoho dne vzala do hlavy, že chci do Olomouce. Dokonce jsme se po skypu učili hanácky :D. (pokud má někdo zájem, tak tady jsou lekce :D)
A Matfyzák mi to zase jednou splnil :). Sice jsme na to měli jenom málo času, protože jsme museli neustále kombinovat vlaky tak, aby nám vycházeli přípoje z nádraží do Orlový (protože v Orlový může jezdit po kolejích jenom uhlí a lidi ne), ale i tak jsme si to užili :).
Prošli se centrem, zašli si na oběd a dokonce nám to vyšlo přesně na 12:00, kdy odbíjel orloj. A řeknu vám, že teda nic moc a ten v Praze se mnohem lepší :).
Měli jsme taky fajn nápad, že vylezeme na nějakou věž tam. Jasně, fakt super nápad, zvlášť když máme oba strach z výšek :D. Ale maj tam úplně nejlepší kašny všude (moje nejoblíbenější je ta s delfínem a želvičkou) a to centrum je fakt pěkný :).


You Might Also Like

0 comments

Popular Posts

Like me on Facebook

Flickr Images